• Menu
  • Menu

SARI MAVİ TEMALI DİŞ BUĞDAYI PARTİSİ

Kaan Emir’in diş buğdayı partisini yaptık. Oğlum 6,5 aylık olduğunda ilk dişlerini çıkardı. Sanıldığı kadar zorlu bir süreç olmadı bizim için. Bu konuda biraz şanslıyız galiba 🙂

ilk dişinin çıktığını farketmemizle beraber parti hazırlıklarına başladım. 25gün sonra partimizi gerçekleştirdik.İşte partimizin detayları…

Parti masamız

 

Diş buğdayı Pastamız…

Doğum günü pastamız anne elinden 🙂 Daha önce  günlük gerçekleştirilen pasta kursuna katılmıştım. Daha sonra da arkadaşlarımın bebekleri için pastalar yaptım. Bu sayede kendimi geliştirme fırsatım oldu. O yüzden oğlumun her doğum gününde pastasını ben yapacağım inşallah..

Hediyelik diş kurabiyelerimiz

Diş kurabiyeleri de anne elinden tabi ki de.Diş kurabiye kalıbıyla kurabiyelerimi yaptım. Beyaz şeker hamuruyla kapladım. Ve üzerine sarı fiyonk koydum.

Kuplarda diş buğdayı

Hediyelik bebek kolonyaları

Bebek kolonyası fikrini pek sevdim. İnternette parti fikirleri ile ilgili araştırma yaparken böyle bir şeyle karşılaştım. Ben de yapmak istedim. Kolonya şişelerini yine internet üzerinden sipariş verdim. Şişelerin üzerindeki etiketleri, tasarımcı bir arkadaşım çizdi. Özalitçiden çıktılarını aldım. Şişelere johnson’s baby bebek kolonyasından  koydum.

Etiketli su şişeleri

 

Etiketli parti peçeteleri

 

Veee pastamızın kesilmiş hali 🙂

 

 

 

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.