• Menu
  • Menu

WHİTE NOİSE

Benim kullandığım ve çok memnun kaldığım bir uygulamadan bahsedeceğim.Özellikle anne adayları ve yeni doğum yapmış anneleri yakından ilgilendiren bir konu bu.

İlk aylarda,bir çok bebekte olduğu gibi  benim bebeğimde de gaz sancıları vardı.Özellikle akşam saatlerinde sonu gelmeyen  ağlama krizleri bizi çok yoruyordu.İşte böyle bir zamanda ben bir program keşfettim..

rp_white-noise-2-150x150.jpg

Adı White Noise – Beyaz Gürültü.İçinde çeşitli ,tanıdık sesler var..Okyanus dalga sesi,Saç kurutma makinesi sesi ,Aspiratör sesi gibi. Uygulamadaki  bu sesler bebekleri oldukça sakinleştiren ve  bebeklerin rahat bir uykuya geçişini kolaylaştıran sesler.

Bu sıkıntılı süreçte,White Noise benim kurtarıcım oldu diyebilirim..Ben hemen hemen her akşam bu uygulamada yer alan okyanus dalga sesiyle uyuturdum bebeğimi.

Eğer sizler de bebeğinizi sakinleştirmekte zorlanıyorsanız bu uygulamayı telefonunuza ücretsiz olarak indirip,kullanmaya başlayabilirsiniz.Her bebeğin sevdiği ses farklı olacaktır..Uygulamadaki sesleri tek  tek deneyip,bebeğinizin tepkilerini ölçerek,sevdiği sesi seçmenizi tavsiye ederim…Bebeğinizi sadece uyuturken değil,gün içerisinde sakinleştiremediğiniz  zamanlarda da bu uygulama çok işinize yarayacaktır…

Uygulamayi detaylı incelemek isterseniz…Linklerini paylaşıyorum..

App Store : https://itunes.apple.com/tr/app/white-noise/id289894882?mt=8

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tmsoft.whitenoise.lite&hl=tr

Önemli NOT:Bu uygulamayı kullanırken telefonunuzu UÇAK MODUna almanızı tavsiye ederim.Bebeklerin yanında telefon kullanımı çok sakıncalıdır.

 

Nimet

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.